pühapäev, 2. aprill 2017

Rahvusvaheline jalgpalliturniir Saku Spring CUP 2017

Raplamaa Jalgpallikooli 2006 aastal sündinud poisid osalesid Saku korraldatud Spring CUPil. Turniir kestis kolm päeva, kokku mängiti 6 mängu. Suluseisu loeti ja mänguaeg oli 2x20 minutit. Raplamaa JK oli väljas kahe meeskonnaga: Raplamaa JK kollane ja Raplamaa JK sinine. Sebastian mängis Raplamaa JK kollases meeskonnas, kuhu kuulusid Andrus Kapsi, Aleks Runnel, Janar Loorents, Hugo Miljand, Robert Einhrih Oolmaa, Andreas Post, Jako Puusepp, Rendo Roots (2007) ja Janre Jõgi. Meie alagrupis mängisid võistkonnad: Saku Sporting , JK Tanmmeka valge, JK Tallinna Kalev ja Raplamaa JK kollased. 

Esimene mäng toimus reedel JK Tallinna Kaleviga. Poisid olid kohe hoos ja andsid jalgadele valu. Vastane oli kiire ja osav, aga meie poisid olid osavamad ja lõppseis jäi 3:0 meie kasuks. 


Teine mäng toimus reede õhtul 20.40 Saku Sportinguga. Jäime üsna mängu alguses kaotusseisu ja püsisime selles seisus vist terve igaviku :) Fännina oli vähemasti selline tunne. Poisid aga ei andnud alla ja mängu lõpuks oli seis 3:1 meie kasuks. Üllatav oli Saku Sportingu märgatav areng. Kui me viimati nendega mängisime, oli nende tase kordades nõrgem. Sellel mängul oli Sakust aga vastast küll ja veel. Sebastian näiteks arvas, et ta enam kunagi ei taha olla sellises alagrupis, kus on Saku Sporting :)


Laupäeval oli alagrupi viimane mäng, kus vastasteks olid Tartu Tammeka JK valge poisid. Mäng oli väga tuline ja vastane lõi meile esimesel poolajal kaks väravat. Meie poistel oli küll pealelööke, aga väravat ära realiseerida ei suutnud. Kahjuks ei löödud teisel poolajal ühtegi väravat ja pidime tunnistama ennast löödudeks. Seis jäigi 2:0 Tammeka kasuks. 


Kokkuvõtlikult jäime alagrupis teiseks ja veerandfinaalis läksime kokku Raplamaa JK sinistega. See oli nüüd küll selline mäng, et hoia ja keela. Treener ütles poistele, et ta ei juhenda mitte kedagi ehk siis vaba mäng. Kollase meeskonna poisid arvasid muidugi, et sinise meeskonna poistes pole neile mingisugust vastast ja tegid seal jalkaplatsil ikka nalja ka. Esimese väravani läks üsna palju aega, aga kui see esimene löödud oli.....tuli robinal lisa. Lõppseis jäi 7:0 kollaste kasuks.

Raplamaa JK sinised

Raplamaa JK kollased

Poolfinaalis sai meie vastaseks Tabasalu JK. Alguses tundus, et on raske. Tabasalu oli väga kaitsval positsioonil ja meie poistel oli raskusi väravale löökide andmisega, aga nagu ikka...tuleb lüüa esimene värav ja kõik läheb ladusalt. Kui alguses tundus, et mäng on raske, siis mida rohkem minuteid mängiti, seda rõõmsamaks see jalgpall muutus. Me ei ole veel Tabasalu JK-le kunagi kaotanud ja ei kaotanud ka seekord. Lõppskoor oli 7:0 meie poiste kasuks. Sellega olid poisid kindlustanud endale finaalikoha. 


Finaal toimus täna, pühapäeval ja meie vastasteks olid Tartu Tammeka valged meeskond, kellele me alagrupis pidime alla vanduma :) Poisid said revanši. Mäng oli KOHUTAV :))) Ma värisesin vahepeal nagu haavaleht, sest pinged olid nii suured. Tammeka poisid survestasid meie poisse korralikult, aga meie poisid ütlesid juba mängule minnes, et täna nad näitavad, kes on parimad! Ja nad näitasidki. Teisel poolajal lõi Andrus karistuslöögist palli ilusasti vastase väravanurka ja minut ennem mängu lõppu keerutas Aleks vastaste väravasse veel ühe palli. 


Kullapalavik! Väga raskelt tulnud, aga seda magusam :)

Palju õnne kõikidele poistele ja treenerile. Ja ka kõikidele lapsevanematele, keda oli üllatavalt palju. Eriti tänasel finaalmängul. Emotsioon ei taha vaibuda :) Nii ilusat jalgpalli pole ammu näha olnud :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar